Pokłon oddaliśmy ludziom minionym i dom swój odtąd mieliśmy w historii. Czesław Miłosz

06 listopada 2013 15:14 | Aktualności

Zapraszamy na XXI BIEG ULICAMI ŚWIEKATOWA Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

Już po raz 21 Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 w Świekatowie i Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu                  w Świekatowie  organizują uliczne biegi z okazji Święta Niepodległości. Fundatorzy indywidualnych nagród dla uczniów to: Starosta Świecki, Gmina Świekatowo, Towarzystwo Rozwoju Gminy Świekatowo, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Świekatowie, Rada Rodziców Gimnazjum   w Świekatowie       i inni. Na uczestników biegu czeka także gorący posiłek i nagroda specjalna.

Zbiórka zawodników wraz z opiekunami  w dniu 11 listopada ( poniedziałek ) o godz. 14.40 w sali gimnastycznej szkół przy ulicy Dworcowej 20 a.

Młodzież startująca podzielona jest na następujące kategorie :

- dziewczęta klasy I-III szkoły podstawowe                    dystans ok. 150m

- chłopcy klasy I-III szkoły podstawowe                        dystans ok. 150m

- dziewczęta klasy IV-VI szkoły podstawowe                 dystans ok.350m

- chłopcy klasy IV-VI szkoły podstawowe                     dystans ok.350m

- dziewczęta klasy I-III gimnazja                                     dystans ok. 700m

- chłopcy klasy I-III gimnazja                                         dystans ok.700m

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dostarczenie organizatorowi oświadczenia rodziców ( z czytelnym podpisem ) o braku przeciwwskazań do udziału w imprezie 11.11.2013 r. oraz małej karteczki z imieniem oraz nazwiskiem zawodnika i nazwą szkoły, którą reprezentuje.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy