Pokłon oddaliśmy ludziom minionym i dom swój odtąd mieliśmy w historii. Czesław Miłosz

Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 w Świekatowie - Klasa III B 2013/2014

1. BONIECKA MAGDALENA
2. DROZDOWSKA JAGODA
3. GOŁOMBIEWSKI MIKOŁAJ
4. GRECA ALEKSANDRA
5. JAKOBY KATARZYNA
6. KAPKA SZYMON
7. KARWASZ DOMINIK
8. KIEŁPIKOWSKA MARTA
9. KLOFTA ALEKSANDRA
10. KOLANO NATALIA
11. KORZENIEWSKA NATALIA
12. KOWALKOWSKI MATEUSZ
13. KRUCZYŃSKA KAJA
14. KUFEL ELWIRA
15. KULKOWSKI JAKUB
16. MALANKOWSKA ALEKSANDRA
17. PAWLIK KACPER
18. PAWŁOWSKA PATRYCJA
19. PIPOWSKA MAGDALENA
20. PUTKOWSKA MAGDALENA
21. REDZIMSKA EMILIA
22. REDZIMSKI ADAM
23. RUTYNA WERONIKA
24. SUWALSKA KLAUDIA
25. ZWIEFKA NATALIA

Wychowawca

Adrianna Milczewska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
język francuski 2 Mirosława Gatner
09:50 - 10:35 matematyka 4 Gabriela Łysek
10:45 - 11:30 język polski 7 Małgorzata Putkowska
11:50 - 12:35 historia 6 Karol Baudner
12:55 - 13:40 fizyka 5 Aleksandra Kołakowska
13:45 - 14:30 godzina z wychowawcą 2 Adrianna Milczewska
14:35 - 15:20 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
15:25 - 16:10 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 1 Agnieszka Filipowska
08:55 - 09:40 geografia 4 Gabriela Łysek
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
wychowanie fizyczne Krzysztof Sowiński
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
wychowanie fizyczne Krzysztof Sowiński
11:50 - 12:35 chemia 5 Hanna Bykowska
12:55 - 13:40 język polski 7 Małgorzata Putkowska
13:45 - 14:30 religia 2 Dawid Szczeblewski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 1 Agnieszka Filipowska
08:55 - 09:40 język francuski 2 Mirosława Gatner
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
09:50 - 10:35 język polski 7 Małgorzata Putkowska
10:45 - 11:30 matematyka 4 Gabriela Łysek
11:50 - 12:35 edukacja dla bezpieczeństwa 6 Karol Baudner
12:55 - 13:40 geografia 4 Gabriela Łysek
13:45 - 14:30 biologia 3 Bogusław Bykowski
14:35 - 15:20 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
15:25 - 16:10 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 1 Agnieszka Filipowska
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
08:55 - 09:40 język polski 7 Małgorzata Putkowska
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Krzysztof Sowiński
wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
wychowanie fizyczne Krzysztof Sowiński
11:50 - 12:35 matematyka 4 Gabriela Łysek
12:55 - 13:40 religia 2 Dawid Szczeblewski
13:45 - 14:30 fizyka 5 Aleksandra Kołakowska
14:35 - 15:20 język angielski 1 Agnieszka Filipowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 1 Agnieszka Filipowska
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
08:55 - 09:40 matematyka 4 Gabriela Łysek
09:50 - 10:35 język polski 7 Małgorzata Putkowska
10:45 - 11:30 wiedza o społeczeństwie 6 Karol Baudner
11:50 - 12:35 historia 6 Karol Baudner
12:55 - 13:40 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
14:35 - 15:20 język angielski 1 Agnieszka Filipowska