Pokłon oddaliśmy ludziom minionym i dom swój odtąd mieliśmy w historii. Czesław Miłosz

Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 w Świekatowie - Klasa III A 2013/2014

1. BAUMGART SZYMON
2. BRONIKOWSKA MONIKA
3. BUKOWSKI BARTOSZ
4. DEKOWSKI ŁUKASZ
5. DUBICKI DAWID
6. GUMIENNA WERONIKA
7. JAROCH KAMIL
8. JUNKA NATALIA
9. KONTNY KACPER
10. LEWANDOWSKA EWA
11. LIETZ ALEKSANDRA
12. MICHALAK NATALIA
13. MYŚLINSKA MARTA
14. NOWACKA JOANNA
15. OLEK HUBERT
16. PIPOWSKI MARCIN
17. PISKOROWSKI ŁUKASZ
18. REDLARSKA MONIKA
19. ROGALSKA JUSTYNA
20. RUSS RADOSŁAW
21. SAGANOWSKI SZYMON
22. SOBIECHOWSKA ZUZANNA
23. SIUDA KAMILA
24. SZREDER PATRYCJA
25. ŚCIESIŃSKI DAMIAN
26. ZIĘCINA PAULINA

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
08:55 - 09:40 język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
język angielski 1 Agnieszka Filipowska
język francuski 2 Mirosława Gatner
09:50 - 10:35 fizyka 5 Aleksandra Kołakowska
10:45 - 11:30 chemia 5 Hanna Bykowska
11:50 - 12:35 język polski 7 Małgorzata Putkowska
12:50 - 13:40 historia 6 Karol Baudner
13:40 - 14:30 język angielski 1 Agnieszka Filipowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 wiedza o społeczeństwie 6 Karol Baudner
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
wychowanie fizyczne Bogusław Bykowski
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
wychowanie fizyczne Bogusław Bykowski
11:45 - 12:35 religia 2 Dawid Szczeblewski
12:55 - 13:40 geografia 4 Gabriela Łysek
13:45 - 14:30 język polski 7 Agnieszka Filipowska
14:35 - 15:20 religia 2 Dawid Szczeblewski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 7 Małgorzata Putkowska
08:55 - 09:40 język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
język angielski 1 Agnieszka Filipowska
język francuski 2 Mirosława Gatner
09:50 - 10:35 biologia 2 Bogusław Bykowski
10:45 - 11:30 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
11:50 - 12:35 godzina z wychowawcą 3 Katarzyna Januszewska
12:55 - 13:40 edukacja dla bezpieczeństwa 6 Karol Baudner
13:45 - 14:30 język angielski 1 Agnieszka Filipowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
08:55 - 09:40 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
wychowanie fizyczne Bogusław Bykowski
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
wychowanie fizyczne Bogusław Bykowski
11:50 - 12:35 język polski 7 Małgorzata Putkowska
12:55 - 13:40 fizyka 5 Aleksandra Kołakowska
13:45 - 14:30 język angielski 1 Agnieszka Filipowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
08:55 - 09:40 historia 6 Karol Baudner
09:50 - 10:35 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
10:45 - 11:30 geografia 4 Gabriela Łysek
11:50 - 12:35 język polski 7 Małgorzata Putkowska
12:50 - 13:40 język angielski 1 Agnieszka Filipowska