Pokłon oddaliśmy ludziom minionym i dom swój odtąd mieliśmy w historii. Czesław Miłosz

Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 w Świekatowie - Klasa II B 2013/2014

1. BĄKOWSKA DOROTA
2. BEREZA ANGELIKA
3. BUJANOWSKI KORNEL
4. CHLEBOWSKA KAROLINA
5. GRABOWSKI BARTŁOMIEJ
6. GWIZDAŁA SZYMON
7. KARWASZ DARIA
8. KIEŁPIKOWSKA OLIWIA
9. KORAB MARTA
10. KWASIGROCH MICHAŁ
11. LEWANDOWSKI KAMIL
12. ŁUKASZEWICZ NATALIA
13. NOWACKA DOMINIKA
14. PIKULSKI SZYMON
15. SZKLANOWSKA SONIA
16. SZULC DOMINIK
17. SZYNDERŁACKI ŁUKASZ
18. SERŻYSKO JAKUB
19. TYLMANOWSKA PAULINA
20. WOJAK MONIKA
21. ZAJDLEWICZ ALEKSANDER

Wychowawca

Gabriela Łysek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
08:55 - 09:40 wychowanie do życia w rodzinie 6 Karol Baudner
09:50 - 10:35 język polski 7 Małgorzata Putkowska
10:45 - 11:30 fizyka 2 Aleksandra Kołakowska
11:50 - 12:35 język angielski 1 Agnieszka Filipowska
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
12:50 - 13:40 religia 2 Dawid Szczeblewski
13:45 - 14:30 matematyka 4 Gabriela Łysek
14:35 - 15:20 język angielski 1 Agnieszka Filipowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
08:55 - 09:40 język polski 7 Małgorzata Putkowska
09:50 - 10:35 matematyka 4 Gabriela Łysek
10:45 - 11:30 zajęcia artystyczne świetlica Urszula Cybulska
zajęcia artystyczne 2 Anita Tucholska
11:50 - 12:35 informatyka informatyczna Katarzyna Januszewska
12:55 - 13:40 sztuka świetlica Anita Tucholska
13:45 - 14:30 biologia 3 Bogusław Bykowski
14:35 - 15:20 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
15:25 - 16:10 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie do życia w rodzinie 6 Karol Baudner
08:55 - 09:40 chemia 5 Hanna Bykowska
09:50 - 10:35 historia 6 Karol Baudner
10:45 - 11:30 religia 2 Dawid Szczeblewski
11:50 - 12:35 geografia 4 Gabriela Łysek
12:50 - 13:40 język polski 7 Małgorzata Putkowska
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 3 Bogusław Bykowski
08:55 - 09:40 matematyka 4 Gabriela Łysek
09:50 - 10:35 godzina z wychowawcą 4 Gabriela Łysek
10:45 - 11:30 język angielski 1 Agnieszka Filipowska
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
11:50 - 12:35 język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
język angielski 1 Agnieszka Filipowska
12:55 - 13:40 wiedza o społeczeństwie 6 Karol Baudner
13:45 - 14:30 język polski 7 Małgorzata Putkowska
14:35 - 15:20 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
15:25 - 16:10 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
08:50 - 09:40 zajęcia techniczne 2 Krzysztof Sowiński
09:45 - 10:35 historia 6 Karol Baudner
10:40 - 11:30 język angielski 1 Agnieszka Filipowska
10:45 - 11:30 język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
11:50 - 12:35 matematyka 4 Gabriela Łysek
12:55 - 13:40 język polski 7 Małgorzata Putkowska
13:45 - 14:30 język angielski 1 Agnieszka Filipowska