Pokłon oddaliśmy ludziom minionym i dom swój odtąd mieliśmy w historii. Czesław Miłosz

Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 w Świekatowie - Klasa II A 2013/2014

1. BAUMGART WIKTORIA
2. BRONIKOWSKA MARTYNA
3. BUSA DAWID
4. CIECHANOWSKI MATEUSZ
5. DUBIELLA DOMINIKA
6. GOTOWSKI KAROL
7. GOTOWSKA SARA
8. JANUSZEWSKA MAGDALENA
9. KIEŁPIKOWSKI ŁUKASZ
10. KONIECZNY PRZEMYSŁAW
11. KOWALSKA KATARZYNA
12. MAKOWSKA OLIWIA
13. MATUSZEWSKI JACEK
14. MIKOŁAJCZYK MONIKA
15. MOJSIEJUK ALEKSANDRA
16. NIEŻURAWSKI MICHAŁ
17. PIESIK HUBERT
18. PIOTROWSKA PATRYCJA
19. TOMASIK ANDŻELIKA
20. TOMASZEWSKI RAFAŁ
21. WIECZOREK MARTA
22. ZIÓŁKOWSKA NATALIA

Wychowawca

Karol Baudner

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
08:55 - 09:40 sztuka świetlica Anita Tucholska
09:50 - 10:35 język polski 1 Agnieszka Filipowska
10:45 - 11:30 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
11:50 - 12:35 fizyka 5 Aleksandra Kołakowska
12:55 - 13:40 język angielski 3 Mirosława Gatner
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
13:45 - 14:30 historia 6 Karol Baudner

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
08:55 - 09:40 język polski 1 Agnieszka Filipowska
09:50 - 10:35 informatyka informatyczna Katarzyna Januszewska
10:45 - 11:30 zajęcia artystyczne świetlica Urszula Cybulska
zajęcia artystyczne 2 Anita Tucholska
11:50 - 12:35 język angielski 1 Mirosława Gatner
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
12:55 - 13:40 religia 2 Dawid Szczeblewski
13:45 - 14:30 geografia 8 Beata Zakrzewska
14:35 - 15:20 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
15:25 - 16:10 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 2 Mirosława Gatner
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
08:55 - 09:40 wiedza o społeczeństwie 6 Karol Baudner
09:50 - 10:35 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
10:45 - 11:30 język polski 1 Agnieszka Filipowska
11:50 - 12:35 biologia 2 Bogusław Bykowski
12:55 - 13:40 zajęcia techniczne 2 Krzysztof Sowiński
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 2 Mirosława Gatner
08:55 - 09:40 język polski 1 Agnieszka Filipowska
09:50 - 10:35 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
10:45 - 11:30 godzina z wychowawcą 6 Karol Baudner
11:50 - 12:35 religia 2 Dawid Szczeblewski
12:55 - 13:40 biologia 3 Bogusław Bykowski
13:45 - 14:30 wychowanie do życia w rodzinie 6 Karol Baudner
14:35 - 15:20 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
15:25 - 16:10 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
08:55 - 09:40 język angielski 2 Mirosława Gatner
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
09:50 - 10:35 język polski 1 Agnieszka Filipowska
10:45 - 11:30 chemia 5 Hanna Bykowska
11:50 - 12:35 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
12:55 - 13:40 historia 6 Karol Baudner
13:45 - 14:30 język angielski 2 Mirosława Gatner