Pokłon oddaliśmy ludziom minionym i dom swój odtąd mieliśmy w historii. Czesław Miłosz

Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 w Świekatowie - Klasa IB 2013/2014

1. ANDRYSIAK SANDRA
2. ANGIELCZYK PAULINA
3. CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ
4. GLAZIK PATRYCJA
5. GUMIENNY WOJCIECH
6. KARWASZ KAMILA
7. ŁUKASZEWICZ MARTA
8. PIECZKA JOANNA
9. PIPOWSKI BARTŁOMIEJ
10. PRZYBYŁ SANDRA
11. PULKOWSKA NICOLE
12. PULKOWSKI JAKUB
13. ROGALSKA ANGELIKA
14. SASS PAULINA
15. STODOLSKI KACPER
16. SZCZUKOWSKI BŁAŻEJ
17. SZNEIDROWSKA ALEKSANDRA
18. ŻAKIEWICZ KACPER

Wychowawca

Beata Zakrzewska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 7 Małgorzata Putkowska
08:55 - 09:40 chemia 5 Hanna Bykowska
09:50 - 10:35 sztuka świetlica Anita Tucholska
10:45 - 11:30 język angielski 1 Agnieszka Filipowska
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
11:50 - 12:35 matematyka 4 Gabriela Łysek
12:55 - 13:40 geografia 4 Gabriela Łysek
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
09:50 - 10:35 język polski 7 Małgorzata Putkowska
10:45 - 11:30 matematyka 4 Gabriela Łysek
11:50 - 12:35 geografia 4 Gabriela Łysek
12:55 - 13:40 biologia 3 Bogusław Bykowski
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
08:55 - 09:40 informatyka informatyczna Gabriela Łysek
09:50 - 10:35 chemia 5 Hanna Bykowska
10:45 - 11:30 historia 6 Karol Baudner
11:50 - 12:35 język angielski 1 Agnieszka Filipowska
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
12:55 - 13:40 język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
język angielski 1 Agnieszka Filipowska
13:45 - 14:30 język polski 7 Małgorzata Putkowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
09:50 - 10:35 matematyka 4 Gabriela Łysek
10:45 - 11:30 zajęcia techniczne 2 Krzysztof Sowiński
11:50 - 12:35 zajęcia artystyczne świetlica Urszula Cybulska
zajęcia artystyczne 2 Anita Tucholska
12:55 - 13:40 godzina z wychowawcą 8 Beata Zakrzewska
13:45 - 14:30 historia 6 Karol Baudner
14:35 - 15:20 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski