Pokłon oddaliśmy ludziom minionym i dom swój odtąd mieliśmy w historii. Czesław Miłosz

Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 w Świekatowie - Klasa I A 2013/2014

1. BAUMGART HANNA
2. BAUMGART MACIEJ
3. BERNACIAK JAKUB
4. BŁAŻEJEWSKI JAKUB
5. GRACZ JAKUB
6. JANUSZEWSKA WERONIKA
7. KEMPA KLAUDIA
8. KRUKOWSKI ARKADIUSZ
9. KRZYŻELEWSKA JANINA
10. MILCZEWSKI DOMINIK
11. OPARKA MACIEJ
12. REDZIMSKA MARTA
13. SIUDA JUSTYNA
14. SOBIECHOWSKI WOJCIECH
15. SURMA SEBASTIAN
16. WOJTALEWICZ IZABELA
17. WOŹNIAK PIOTR

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 5 Aleksandra Kołakowska
08:55 - 09:40 geografia 4 Gabriela Łysek
09:50 - 10:35 język angielski 1 Barbara Chyła
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
10:45 - 11:30 historia 6 Karol Baudner
11:50 - 12:35 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
12:55 - 13:40 język polski 7 Małgorzata Putkowska
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
09:50 - 10:35 język angielski 1 Barbara Chyła
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
10:45 - 11:30 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
11:50 - 12:35 język polski 7 Małgorzata Putkowska
12:55 - 13:40 chemia 5 Hanna Bykowska
13:45 - 14:30 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
08:55 - 09:40 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
09:50 - 10:35 informatyka informatyczna Gabriela Łysek
10:45 - 11:30 język polski 7 Małgorzata Putkowska
11:50 - 12:35 godzina z wychowawcą 7 Małgorzata Putkowska
12:55 - 13:40 sztuka świetlica Anita Tucholska
13:45 - 14:30 religia 2 Dawid Szczeblewski
14:35 - 15:20 religia 2 Dawid Szczeblewski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
09:50 - 10:35 język angielski 1 Barbara Chyła
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
10:45 - 11:30 chemia 5 Hanna Bykowska
11:50 - 12:35 historia 6 Karol Baudner
12:55 - 13:40 język polski 7 Małgorzata Putkowska
13:45 - 14:30 biologia 3 Bogusław Bykowski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski
09:50 - 10:35 język angielski 2 Barbara Chyła
język rosyjski 8 Beata Zakrzewska
10:45 - 11:30 matematyka 3 Katarzyna Januszewska
11:50 - 12:35 zajęcia artystyczne świetlica Urszula Cybulska
zajęcia artystyczne 2 Anita Tucholska
12:55 - 13:40 geografia 4 Gabriela Łysek
13:45 - 14:30 zajęcia techniczne 2 Krzysztof Sowiński
14:35 - 15:20 wychowanie fizyczne Jarosław Brzoskowski